Reprezentanci Handlowi Sport-Premium

Sport-Premium Sp. z o.o. jest aktywna od maja 1996 roku. Przez lata działalności stworzyliśmy rynek, który daje pracę wielu ludziom jednocześnie niosąc ogromne korzyści dla rozwoju regionalnej aktywności gospodarczej i społecznej.

Naszym celem jest pozytywny rozwój rynku i praca dla dobra całego zespołu Sport-Premium, która daje nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości planowania jutra.

Reprezentantów Handlowych firmy Sport-Premium charakteryzuje otwarty umysł i wrażliwość na potrzeby przedsiębiorców, umiejętna analiza rynku, wysoka jakość sprzedaży, terminowość wykonywanych zadań, podnoszenie kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy handlowej.

Zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest realizacja Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej w powierzonym regionie. Działania handlowca polegają na sprzedaży Pakietów Multiaktywnych związanych z Produktami Systemowymi oraz Branżowym Wykazem Firm www.indexfirm.pl, na bazie stałych i nowych klientów. Pakiet Multiaktywny kreuje pozytywny wizerunek firm oraz regionu i jest ściśle powiązany z systemem (patrz oferta handlowa).

Wymagane jest rzetelne, fachowe, świadczące o najwyższej jakości wykonywanie powierzonych Zadań oraz reprezentacja Spółki Sport-Premium w sposób korzystnie wpływający na jej wizerunek, współpracę ze Zleceniodawcami oraz jednostkami samorządowymi miast i regionów.

Sport-Premium zapewnia współpracującym z naszą firmą Przedstawicielom Handlowym:
  • stały i przygotowany obszar sprzedaży
  • wieloletnią współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • swobodę w działaniu i organizacji pracy własnej
  • wynagrodzenie prowizyjne oraz premie za wyniki w oparciu o przyjęte zasady
  • jasno określone zasady współpracy

Zarobki każdego handlowca zależne są od zaangażowania, wkładu pracy i realizacji przyjętych planów sprzedaży. Systematyczne i konsekwentne działanie to jeden z podstawowych czynników warunkujących osiągnięcie założonych celów i przyzwoitych zarobków.

Aktywny przekaz informacji o firmie oraz udział w życiu gospodarczym i społecznym regionu to możliwość ciągłego rozwoju i satysfakcji dla każdego przedsiębiorcy. Przedsiębiorcy są świadomi, że promowanie firmy, wytwarzanych produktów i usług prowadzi do utrzymywania ważnej pozycji na rynku oraz świadczy o ich aktywności gospodarczej i społecznej.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE,
Przedstawicielom Handlowym Sport-Premium za ich wspaniałe wyniki,
zaangażowanie oraz wkład pracy w rozwój Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej!

Dla
Reprezentantów Sport-Premium

Panel dla Reprezentantów firmy