• Gablota Informacyjna

  dostosowana do współczesnej architektury miasta. Produkt ściśle związany z Systemem Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej. Zapewnia wymianę informacji pomiędzy podmiotami gospodarczymi, jednostką samorządową oraz społecznością miasta i regionu.

 • Gablota Informacyjna - stylowa

  przeznaczona do wymiany informacji pomiędzy podmiotami gospodarczymi, jednostką samorządową oraz lokalną społecznością. Produkt dostosowana do stylowej architektury miasta promuje aktywność gospodarczą i społeczną regionu.

 • Plan Miasta

  współczesny Produkt Systemowy wspiera lokalną oraz przyjezdną społeczność w odnalezieniu miejsc, do których pragną dotrzeć. W ramach systemu przedsiębiorcy informują o wytwarzanych produktach i usługach utrzymując jednocześnie ważną i prestiżową pozycję na rynku regionalnym.

 • Mapa Powiatu - stylowa

  przeznaczenie tego produktu jest identyczne jak współczesnej Mapy Powiatu z tą różnicą, że jest on dostosowany do stylowej architektury miasta.

 • Produkt Systemowy – dwustronny

  dwustronne - współczesne Gabloty Informacyjne, Plany Miast oraz Mapy Powiatu umożliwiają samorządom miast i powiatów przekaz większej ilości informacji do lokalnej społeczności. Ekspozycja nośnika dwustronnego zależna jest od możliwości lokalizacyjnych miasta.

 • Produkt Systemowy – dwustronny - stylowy

  Wszystkie produkty stylowe dostosowane są do architektury miasta. Zapewniają wymianę informacji pomiędzy podmiotami gospodarczymi, jednostkami samorządowymi oraz społecznością. Przedsiębiorcy informują o wytwarzanych produktach i usługach utrzymując jednocześnie ważną i prestiżową pozycję na rynku regionalnym.

 • Edytor Informacyjno-Reklamowy

  współczesny produkt dwustronny, który łączy informację z reklamą. Edytory Informacyjno-Reklamowe są związane z Systemem Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej. Reklamują wytwarzane produkty i usługi sektora gospodarczego na profesjonalnych nośnikach odpowiadających najwyższym standardom europejskim. W większości nośników samorządy miast korzystają z części powierzchni ekspozycyjnych lub znaków kierunkowych przeznaczonych dla miast partnerskich.

 • Edytor Informacyjno-Reklamowy - stylowy

  przeznaczenie produktu stylowego jest identyczne jak współczesnego Edytora Informacyjno-Reklamowego z tą różnicą, że jest on dostosowany do stylowej architektury miasta. Edytory Informacyjno-Reklamowe wyposażone są w znaki kierunkowe oraz zegary, które dostarczają dodatkowych informacji dla przyjezdnych oraz społeczności lokalnej.

 • Stylowe meble miejskie

  Stojak na rowery, Zegar z automatyczną synchronizacją czasu letniego i zimowego, Słupki zabezpieczające oraz kosz na śmieci wspierają Produkty Systemowe w dostosowaniu do stylowej architektury miasta czyniąc miejsca ekspozycji bardziej atrakcyjnymi.

Patenty

PRAWO Z REJESTRACJI NR 1571 WZORU PRZEMYSŁOWEGO POD TYTUŁEM
Plakat ŚWIADECTWO REJESTRACJI
Sport-Premium Sp. z o.o., Warszawa, Polska. Prawo z rejestracji wzoru zdobniczego trwa od dnia 23.06.1998 roku.


więcej>>