Podziękowanie od Centrum Profilaktyki Dzieci i Młodzieży w Zgorzelcu "GAWROSZ" dla firmy Sport-Premium za wsparcie finansowe.

Sz.P. Dariusz Bajer
Minęło 10 lat od kiedy w Gawroszu poznajemy świat. Dziś chcemy z naszych małych serduszek podziękować Ci: za pełny brzuszek. Za ciepły sweter, paczki na święta, za to, że zawsze o nas pamiętasz.
Dziękujemy za pomoc Twoją za to, że jesteś naszą ostoją.


Medal Wdzięczności przyznany firmie Sport-Premium przez Fundację im. Brata Alberta Medal Wdzięczności przyznany firmie Sport-Premium przez Fundację im. Brata Alberta

Z okazji dorocznego święta Patrona Fundacji Świętego Brata Alberta

Zarząd Krajowy Fundacji im. Brata Alberta

przyznał dla Firmy Sport-Premium Medal Wdzięczności

"Dobroczyńcom za Serce i Miłość"

za wspieranie osób niepełnosprawnych - podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta.

Radwanowice dn. 09.06.2011r.


Kartka pocztowa od podopiecznych i pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Libiążu Kartka pocztowa od podopiecznych i pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Libiążu

Gorące pozdrowienia dla Firmy Sport-Premium ze słonecznego Zakopanego przesyłają

podopieczni i pracownicy WTZ Libiąż.

Gorąco dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pięknej wycieczki po Zakopanym.

Zakopane 12.05.2011


Podziękowanie dla firmy Sport-Premium od Fundacji "Zdążyć z Pomocą"

Serdeczne podziękowania od Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" otrzymuje Sport-Premium Sp. z o.o. Warszawa za pomoc przy budowie Ośrodka Bezpłatnej Rehabilitacji "AMICUS"

Warszawa, sierpień 2009r


Podziękowanie od Włodzimierza Lubańskiego za wsparcie przy organizacji meczu POLSKA - EUROPA

Szanownemu i dostojnemu protektorowi i sponsorowi mojego jubileuszu, z któgo okazji odbył się w Zabrzu mecz wspomnień POLSKA – EUROPA z udziałem byłych piłkarskich gwiazd, pragnę tą drogą wyrazić najserdeczniejsze podziękowanie za pomoc materialną udzieloną w przygotowaniu tej imprezy.
Dzięki Państwa wsparciu, moi sympatycy w kraju i za granicą mogli na nowo przeżywać radosne i wzniosłe chwile, związane z polskim piłkarstwem z lat 70-tych.
Niechaj zorganizowany benefisowy mecz, na długo utrwali się w naszej pamięci i pozostanie na zawsze miłym, sympatycznym wspomnieniem o piłkarzu numer 10 na koszulce, który starał się godnie reprezentować barwy narodowe Polski i klubowe „Górnika – Zabrze”. Jeszcze raz dziękuję, że razem ze mną świętowaliście pięćdziesiątą rocznicę mojego jubileuszu.Zabrze, dn. 23.05.1997

System Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej

System umożliwia przedsiębiorcom aktywny udział w życiu gospodarczym i społecznym regionu, utrzymanie prestiżowej pozycji na rynku, która zwiększa ich aktywność i zaufanie w oczach społeczności oraz promowanie wytwarzanych produktów i usług. Projekt funkcjonuje w oparciu o wymianę informacji pomiędzy jednostkami samorządowymi, a społecznością miasta i regionu.

PAKIET MULTIAKTYWNY

Projekt Kreujący Pozytywny Wizerunek Firm i Regionu


więcej>>