POLSKA FIRMA aktywna od maja 1996 roku,
zarejestrowana pod numerem KRS: 0000112027

Sport-Premium Sp. z o.o. jest pomysłodawcą i inicjatorem Ogólnopolskiego Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej.

System umożliwia przedsiębiorcom utrzymanie prestiżowej pozycji na rynku, promowanie wytwarzanych produktów i usług oraz aktywny udział w życiu gospodarczym i społecznym regionu. Projekt funkcjonuje w oparciu o wymianę informacji pomiędzy jednostkami samorządowymi, a społecznością miasta i regionu.

Sport-Premium z wzajemną satysfakcją współpracuje z 320 jednostkami samorządowymi w Polsce

Przy współpracy z Samorządowymi Miast i Regionów instalowane są Produkty Systemowe: Gabloty Informacyjne, Plany Miast, Mapy Powiatu, Edytory Informacyjne oraz Boxy Promocyjne, które zaprojektowaliśmy, produkujemy i modernizujemy dla potrzeb tego przedsięwzięcia. Produkty wytwarzane są w najwyższej jakości. Zapewniają profesjonalny poziom usług z zakresu przekazu informacji i promocji aktywności gospodarczej i społecznej regionu.

System Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej dostosowany jest do aktualnych wymagań rynku oraz oczekiwań przedsiębiorców dzięki wyszukiwarce www.indexfirm.pl. Połączenie Produktów Systemowych z Branżowym Wykazem Firm - www.indexfirm.pl zwiększyło zasięg w zakresie promocji podmiotów gospodarczych z regionalnego na ogólnopolski.

Kilkunastoletnie doświadczenie firmy Sport-Premium, wysokiej jakości usługi i produkty zjednały nam tysiące darzących nas zaufaniem przedsiębiorców i setki jednostek samorządowych w Polsce

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE,
wszystkim przedsiębiorcom i jednostkom samorządowym za zaufanie!

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE,
Konserwatorom Zabytków i Architektom Miast za podzielenie się z nami swoją cenną wiedzą.
Państwa praktyczne zalecenia i uwagi przyczyniły się do powstania Produktów Systemowych.

PRODUKCJA I SERWIS FIRMY
SPORT-PREMIUM

Zaprojektowaliśmy, produkujemy i modernizujemy produkty niezbędne do realizacji Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej.

Studio Graficzne firmy Sport-Premium to kreatywny zespół profesjonalnych grafików, doskonale przygotowanych do tworzenia projektów.

Produkty firmy Sport-Premium to od lat synonim najwyższej jakości...

Serwis firmy Sport-Premium to wyspecjalizowani fachowcy...

więcej>>